2020 m. balandžio 6 d.

LABAS RYTAS MŪSŲ MAŽIEJI,

Šiandien mes ir vėl auklėtojos IRENA , DAIVA ir NYKŠTUKAS sveikinamės su jumis iš namų ir siunčiame jums antrą laišką. Labai džiaugiamės jūsų kruopštumu ir darbštumu. Kiek daug darbelių atlikot per tą savaitę – ir skaičiavot, ir skaitėt, ir žolytę sėjot, ir verbas piešėt, gaminot . Na TIKRI ŠAUNUOLIAI. Visiems siunčiame daug linksmų veidukų 🙂 . Nykštukas labai džiaugiasi jūsų tėvelių atsiųstomis nuotraukomis su nuostabiais darbeliais – verbomis ir atliktomis užduotėlėmis. Kokie jūs ir jūsų tėveliai esate kūrybingi . Mes jūsų darbelius įkėlėme į mūsų darželio tinklapį, kad galėtų visi jumis pasidžiaugti ir su gera nuotaika pradėtume ruoštis pačiai gražiausiai pavasario šventei VELYKOMS.

Pasisveikinkim:
Labas rytas IGNYTE, Labas rytas JUSTYTE, Labas rytas LUKNYTE, Labas rytas KAMILYTE, Labas rytas JOGAILYTE, Labas rytas DOMINYKAI, Labas rytas RUSNYTE, Labas rytas VILYTE, Labas rytas AUSTYTE, Labas rytas NEITUTE, Labas rytas ARONAI, Labas rytas ŽYGIMANTAI, Labas rytas LUKAI, Labas rytas MANTAI, Labas rytas ARMANDUKAI, Labas rytas MAJAU, Labas rytas GUSTAI, Labas rytas visiems seneliams ir tėveliams ! (jūs mūsų artimiausieji pagalbininkai, kurie perskaitys šį laišką vaikučiams ir padėsite atlikti kai kurias užduotėles).
Labas rytas akytės, – (rodo akytės)
Labas rytas ausytės,- (rodo ausytės)
Labas rytas rankytės, – liečia rankytės)
Labas rytas kojytės,- (liečia kojytės)

Akytės žiūri,
Ausytės klauso,
Rankytės ploja- (ploja)
Kojytės trepsi – (trepsi)
Štai ir aš jau pabudau (iškelia rankas į viršų).
Štai ir pabudom, o dabar išsiskaičiuokim ir paskaičiuokim:

Kiek darbelių kiek darbų šiandien aš nudirbt turiu, o kad man nebūt sunku – šiandien man padėsi tu: SUSKAIČIUOK IKI 20 ir atgal.

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17, 18,19 20 Ir atgal

20,19,18, 17,16,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1.

Pakartokime praėjusios savaitės eilėraštuką, galima jį ir padainuoti ( darželio tinklapyje atsiverskime muzikinio ugdymo vadovių paruoštas skaidres https://www.darzelisrugelis.lt/
ir kartu padainuokime).
ŽEMĖ BUNDA 
Parnešė pavasarį
Paukščiai ant sparnų,
Supasi ir blaškosi
Vėjas ant šakų
Gulbinų karietos -2k.
Debesų keliuos
Paukščių takas tiesias
Po tingios žiemos

Šaltis išsigando
Vyturio giesmės,
Žalios skaros dengias –
Pempės suklegės.
Gulbinų karietos – 2k.
Debesų keliuos –
Paukščių takas tiesias
Po ilgos žiemos.
Galima dar padainuoti ir apie ,,Želmenėlį “ ir ,,Pam pam puri “(mes labai gražiai jau grupėje tas daineles dainavom)- būtinai įsijunkite meninio ugdymo vadovių paruoštas skaidres https://www.darzelisrugelis.lt/

Šiandien aš pasimerkiau beržo, blindės kačiukų šakelę ir prisiskyniau pačių pirmųjų pavasario žiedų – žibučių. O dar po krūmu radau pasislėpusių ir snieguolių, krokų.

  

O gal ir jūs jau matėte kur nors pražydusias žibutes?

Pagalvokime ir su tėveliais aptarkime ko gi reikia , kad išsprogtų pirmieji medelių pumpurai ir pražystų gėlytės? Saulė, šiluma, šviesa, vanduo – būtinos sąlygos, kad pasirodytų daigeliai ir pirmieji žiedai. Jeigu pasėjai velykinę žolytę ar nepamiršai ja pasirūpinti? Palaistei? Puiku! Laikas pirštelių mankštai:

Velykų zuikutis

Penki žmogeliukai į mišką išėjo ( parodom penkis pirštus)
Velykų zuikutį pagaut jie norėjo.(gaudome su ranka)
Pirmasis – lyg statinė – storas (rodom nykštį)
Vis murmėjo po truputį:
-Kur pagausim mes zuikutį?
Sušuko antrasis: ( rodom smilių)
-Matau, matau, aš jį surasiu!
O trečiasis – rudaplaukis ilgšis – klykė (rodom didįjį)
Ir sakė :”Nematau aš jūsų zuikio!”
Ketvirtas tarė: “Kvaila zuikio (rodom bevardį)
Mums ilgiau ieškot,
Jau noriu aš namo klampoti”
Na o mažylis atkaklusis ( rodome mažylį)
jau šito niekas iš jo nesitikėjo
Pagavo zuikį ir parnešė jį į namus,
Linksmų Velykų mums visiems jis palinkėjo!

Šios pirmosios po žiemos prabudusios gėlytės mums primena, kad jau šį sekmadienį švęsime ŠV.VELYKAS.

Kaip margutis rieda saulė
Per nušvitusį pasaulį,
Kaip margutis mėnuo rieda,
O žibutė skleidžia žiedą.

ŠV.VELYKOS – ši šventė simbolizuoja viską, ką galime sieti su pavasariu: atgimimą, atsinaujinimą, naują pradžią. Tai pavasario šventė, menanti šylantį orą, ilgėjančius vakarus ir vis dažniau mus palepinančią saulutę. Su šia švente siejama daug simbolių. Vienas iš simbolių yra marginti kiaušiniai. Kiaušinis yra laikomas gyvybės pradžios simboliu. Tai puikiai atitinka Velykų laiką, kadangi praneša apie pavasarį, bundančią, atgimstančią gamtą. Kiaušiniai yra dažomi įvairiomis spalvomis. Žemei gėrio buvo linkima juoda spalva, žalia primindavo apie žaliuojančią gamtą, gelsva – prašymas geresnio javų derliaus, raudona – stiprybė, sveikata. Velykų bobutė, jos padėjėjai zuikučiai dažo kiaušinius ir naktį juos išdalija vaikams. Dėl to Velykų rytą vaikai prie lovos kartais randa margučių.:)

Šį eilėraštuką siūlau išmokti mintinai – kai sugrįšite į darželį visi kartu galėsime jį padeklamuoti arba Velykų rytą nustebinsite padeklamuodami šį eilėraštuką savo tėveliams ar seneliams.

Velykų kiškis
Eina kiškis takeliu
Su pintiniu krepšeliu.
O krepšelyje margučiai,
Duos kiškelis jų vaikučiams.
Kiekvienam dalins po vieną,
Kad Velykų šventės dieną
Būtų linksma ir smagu
Su kiškučio margučiu.

O dabar ,,Pakeliaukime“ miško takeliais ir čia sutiksime zuikutį. Pažaiskime žaidimą – ratelį ,,Kiškelis “ – vaikai, jūs tikrai jį mokate – būtinai išmokykite ir savo tėvelius ar senelius: Padainuokime visi kartu:

Žodelius priminsiu:
Kiškelis bebėgdams, kazokėlį bešokdams./2k.
Ir sutiko Velykėlę, ir pakėlė kepurėlę./2k.
,,Labs ryts, Velykėl,
Ar margutį duosi vėl?/2k.
Duosiu, duosiu tau margutį,/2k.
Velykinį, ridulutį.“

Įminkite mįslę ,,SEPTYNIOS MYLIOS TILTO, GALE TILTO – LELIJA. KAS?
( Septynios mylios – tai septynios savaitės nuo Užgavėnių iki Velykų, o lelija – Velykų šventės).
Bekeliaujant miško takeliais pamatome kad ne tik žibutės skleidžia žiedelius, bet ir karklo, berželių pumpurėliai sprogsta. O kiškių šeimyna susiruošė dažyti margučius.
Jeigu pavyks suskaičiuok kiek zuikučių išsiruošė kiaušinių dažyti? Tad ir mes imkimės darbo!

Pasiūlysime keletą darbelių:
1. Galima pasigaminti zuikutį ( nulipdyti, nupiešti ir iškirpti, nupiešti visą zuikių šeimyną, kurie dažo kiaušinius, nupiešti Velykų bobutę su krepšeliu margučių ir t.t.)

2. Nudažyti kiaušinį ir pasigaminti Velykų medelį
Pirmiausia reikia pasiruošti kiaušinį – jį gerai nuplauti, tada su adata pradurti skylutes iš abiejų galų –ir išpūsti kiaušinio turį ( išpūsti gali pabandyti ir vaikai, jiems visai neblogai sekasi). Taip turime kiaušinio lukštą, tai dabar galima jį įvairiai dekoruoti ( nudažyti, apklijuoti plėšytomis servetėlių skiautelėmis, kruopomis ir t.t. čia fantazijai ribų nėra). Jeigu pasidarysite ne vieną, o daugiau kiaušinių ir sukabinsite ant pamerktų vazoje šakelių – turėsite Velykų medelį.

3.Nupiešti ir išmarginti Velykų margutį. Galima nupiešti vieną didelį lape ir jį papuošti, galima ir daug jų nupiešti lape.

4. Krepšelis – lizdelis – bus Velykėlės dovanoms sudėti.
Iš spalvoto popieriaus, o jeigu neturite, tai galite gražiai nuspalvinti (liedami spalvas, ar spalvotais pieštukais nuspalvinkit) išsikirpkite kvadratą, kraštus šiek tiek įkirpkite ir po to tuo kraštus kas antrą suklijuokime. Galima krepšelį- lizdelį pasidaryti ir iš kitos medžiagos, pvz. susukti lizdelį iš vilnų, siūlų, samanų.

5. Naudojant išpūstus kiaušinius pasigamins kiškutį, paukštelį.(iškirpti ir priklijuoti reikiamas detales)

6. Iš įvairių geometrinių figūrų komponuoti kiškius, viščiukus.(OVALAS, APSKRITIMAS, TRIKAMPIS, KVADRATAS, TRAPECIJA, ROMBAS, STAČIAKAMPIS).

7. Pasigaminti atvirukų – sveikinimų su šv. Velykomis savo gr. draugams ir tėveliams.

PASIDŽIAUKIME SAVO PASIGAMINTIS DARBELIAIS IR LAUKIME ŠV.VELYKŲ

BŪTINAI ATSIŲSKITE NUOTRAUKĄ kaip pavyko pasigaminti Velykinį darbelį? Nuotraukas galite siųsti mums auklėtojoms į Messenger arba į grupės facebook, vėliau padarysime parodėlę, pasidžiaugsime jūsų darbeliais.
Kadangi šis laiškas skirtas visai savaitei tai prisegame ir šiek tiek užduotėlių, nebūtinai visas užduotėles atlikti (darbo turėsite besiruošdami Velykoms), pasirinkite, kurias norėsite.
Čia užduotėlė nepriešmokyklinukams. Nuspalvink margutį.

Prieš pietų miegą arba vakare galite paskaityti pasakėlę.

PASAKA apie kiškius, kaip jie važiavo margučių dažyti.

Miške, ant upės kranto gyveno penkios kiškių šeimos. Ne visos viename urve, bet kiekviena savame. Kiekviename urve gyveno tėtis, mama ir keli kiškučiai.
Kai sniegas miške ir laukuose sutirpo, atbėgo kiškiai į miško aikštelę pasitarti.
— Uuu! — šaukia vieni.
— Uuu! — šaukia kiti.
— Kalbėkit po vieną! — pasakė seniausias kiškis Žilius, visų kiškių vadas. — Kas nori kalbėt, tepastato stačiai ausis! Tuoj ir atsistojo šimtas ausų.
— Striukis pradės kalbėt!
— Žiliau, sakei man surast laivą, aš suradau. Galim eit ir plaukti į kitą upės krantą.
— Ir aš radau laivą! — sušuko antras kiškis Žvairakis.
— Gerai, plauksim į darbą. Nėra laiko kalbėtis, kas norėjo ko paklausti, galės po darbo užeit į mano urvą. O dabar Striukis ir Žvairakis bėgs pirmi ir paruoš savo laivus.
— Uuuu! — sušuko abu kiškiai ir nubėgo paruošt laivų. Ant kranto tupėjo dvi antys. Abi baltos, riestomis uodegomis, raudonais plačiais snapais ir raudonomis kojomis. Prašo ančių kiškutis:
— Pervežkit mane į kitą krantą. Aš noriu parodyt visiems kiškiams, koks geras mano laivas.
— Gerai, — sako antys, — lipk į laivą.
Abi suplaukė greta viena antros, Striukis ant vienos anties nugaros atsistojo pirmutinėmis kojomis, ant antros užpakalinėmis ir plaukia. Jau ir kiškiai atėjo. Pamatė Striukį.
— Puikus laivas! — sako Žilius.
— Puikus laivas! — sako visi kiškiai.
Staiga, pliumpt!
— Gelbėkit! — šaukia mūsų Striukis.
Na, kas atsitiko?
Ogi, viena antis pamatė varlę savo pusėje, kita — savo. Abi pasuko varlių gaudyt, ir Striukis įkrito į upę.
— Gelbėkit! — šaukia vargšas Striukis.
Netoliese, krūmuose Žvairakis buvo paslėpęs savo laivelį, tikrą — su irklais. Šoko į jį, prisiyrė prie Striukio ir ištraukė už ausų iš vandens.
— Pavojinga plaukt Striukio laivu, — pasakė vadas. — Plauksim Žvairakio laivu.
Ir taip perplaukė kiškiai į kitą upės krantą Žvairakio laivu. Čia buvo daug išpurusių kelmų. Kiškiai prinešė į juos vandens, užmaišė dažus, iškasė iš samanų paslėptus kiaušinius ir ėmė dažyti.
O kažkur toli toli, miško pakraštyje, gyvena Velykė. Ji ištisus metus nuo ryto iki vakaro margina taip pat margučius. Velykų naktį geroji senolė sudeda margučius į vaškinį ar cukrinį vežimaitį, pakinko į jį kiškius ir veža vaikams. Stebuklingą Velykų rytą kiekvienas vaikas ant palangės ar po lova randa po gražų margutį. Tik, deja, pačios tetulės Velykės iki šiol niekam nėra tekę pamatyti”.

KITĄ SAVAITĘ RAŠYSIME VĖL JUMS LAIŠKĄ, NES MES JŪSŲ LABAI LABAI PASIILGOME.

Pažadinus , kas buvo užmigdyta,
Velykų saulė patekėjo rytą.
Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą
Ir vis linksmiau po aukštą dangų rieda.
Gražaus ir džiugaus šv. Velykų ryto!

KUO GERIAUSI LINKĖJIMAI
AUKLĖTOJOS IRENA, DAIVA IR NYKŠTUKAS.

 

2020 m. kovo 30 d.

LABAS RYTAS MŪSŲ MAŽIEJI, 

Labas rytas IGNE, Labas rytas JUSTINA , Labas rytas LUKNE, Labas rytas KAMILE, Labas rytas JOGAILE, Labas rytas DOMINYKAI Labas rytas RUSNE, Labas rytas VILIJA, Labas rytas AUSTĖJA, Labas rytas NEITE, Labas rytas ARONAI, Labas rytas ŽYGIMANTAI, Labas rytas LUKAI, Labas rytas MANTAI, Labas rytas ARMANDAI, Labas rytas MAJAU, Labas rytas GUSTAI, Labas rytas visiems seneliams ir tėveliams ! (jūs mūsų artimiausieji pagalbininkai, kurie perskaitys šį laišką vaikučiams ir padėsite atlikti kai kurias užduotėles – kai ką jie jau moka ir tegul eilėraštukus kartoja su jumis, leiskite jiems pabūti jūsų ,,mokytojais“ 🙂 ).

Šiandien mes auklėtojos IRENA , DAIVA ir NYKŠTUKAS sveikinamės su jumis iš namų ir siunčiame jums laišką. Tikriausiai dar nepamiršote mūsų ryto dainelės – tad pasisveikinkim:
Labas rytas akytės, – (rodo akytės)
Labas rytas ausytės,- (rodo ausytės)
Labas rytas rankytės, – liečia rankytės)
Labas rytas kojytės,- (liečia kojytės)

Akytės žiūri,
Ausytės klauso,
Rankytės ploja- (ploja)
Kojytės trepsi – (trepsi)
Štai ir aš jau pabudau (iškelia rankas į viršų).

Štai ir pabudom, o dabar išsiskaičiuokim ir paskaičiuokim:

Sėdi nykštukas ant kelmuko ir skaičiuoja akmenukus:

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17. Ir atgal
17,16,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1.

O dabar paklausykime eilėraštuko apie pavasarį:

ŽEMĖ BUNDA
Parnešė pavasarį
Paukščiai ant sparnų,
Supasi ir blaškosi
Vėjas ant sparnų
Gulbinų karietos
Debesų keliuos
Paukščių takas tiesias
Po tingios žiemos.

Parnešė pavasarį
Paukščiai ant sparnų,
Supasi ir blaškosi
Vėjas ant sparnų
Gulbinų karietos
Debesų keliuos
Paukščių takas tiesias
Po tingios žiemos.

Pirštų pratimas: 
Vaikai paliečia po vieną savo rankos pirštelį; sulig žodžiais ,,na o čia erelis“ – rankeles sukryžiuoja prieš save, imituoja sparnelius; sulig žodžiu ,,greit“ – rankeles paleidžia ir slepiasi už nugaryčių.

DEŠIMT PAUKŠČIŲ TUPI

Dešimt paukščių tupi
Suskaičiuot mums rūpi;
Šitas paukštis – žvirbliukas,
Šitas paukštis – nykštukas,
Šitas paukštis – strazdelis,
Šis – perkūno oželis,
Šitas paukštis – gegutė,
Šitas paukštis – kukutis,
Šitas paukštis – dagilis,
Šitas paukštis – kikilis,
Šitas paukštis – kielė,
O šis – volungėlė.
Na o čia erelis piktas ir plėšrus, – sukryžiuoja rankeles prieš save
Greit paukšteliai į namus!

Jeigu prisimenate dainelę, tai padainuokime (o gal tėveliai jums padės padainuoti, juk kartu visada smagiau dainuoti)

,,Pam pam puri“

Pam pam puri, pam pam puri, kur ta kregždė lizdą turi?
Po pakraige, po pakraige kregždė lizdą krėsti baigia.
Pam pam puri, pam pam puri, kur varnėnas lizdą turi?
Inkilėly, inkilėly, kur vaikučiai jam įkėlė.
Pam pam puri, pam pam puri, kur ta pempė lizdą turi?
Iš žolelių, iš šakelių veja lizdą tarp krūmelių.
Pam pam puri, pam pam puri, kur tas gandras lizdą turi?
Ant klojimo, ant klojimo senas ratas nuo vežimo.
Pam pam puri, pam pam puri, kur gegutė lizdą turi?
Gegė lizdo neturėjo, mūs ratelis subyrėjo.

Paklausykim audio įrašo :

užsimerkim ir vieną minutę tyliai paklausykim, po to pasakykit tėveliams, kokius garsus girdėjot, ką primena tie garsai.

Padainavom, paklausėm paukštelių čiulbėjimo, paklausėm kaip bunda gamta, kaip upelis čiurlena, o dabar pažiūrėkim, gal jau kokį paukštelį matėm pro langelį?

VIEVERSYS

Čiru viru, pavasaris –
Bėkit vaikai į pašalius,
Duobeles kasiokit
Akmenėlius rankiokit.

PEMPĖ

Klyvis, klyvis, Kas iš manęs pasidyvys?
Kiaušinėlius dėsiu
Vaikelius perėsiu

VARNĖNAS

Grįžau, grįžau, grįžau
Buvau, buvau, buvau
Teisybė – čia, čia, čia
Išlėksiu, išlėksiu, išlėksiu
Eik,eik, eik…

LAKŠTINGALA

Jurgiuk, Jurgiuk,
Kinkyk, kinkyk, kinkyk,
Važiuok, važiuok, važiuok,
Patepk, Patepk, Patepk,
Paplak, paplak, paplak,
Greičiau, greičiau, greičiau,
Trauk, trauk, trauk,
Sustok, sustok, sustok,
Tprrrrrrr! Tprrrrr! Tprrrrr!

GEGUTĖ

Ku – kū!
Duos kiškis taukų!
Patepsi ratus!
Važiuosi metus!

GANDRAS

Klė, klė, klė,
Man varlė!

Kartu su paukšteliais giesmininkais pavasarį budina ir žemė. Kalasi žolytė, artėja pati gražiausia pavasario šventė VELYKOS.

Tad belaukiant Velykų pats laikas jau pasisėti VELYKINĘ ŽOLYTĘ ( paprašysime tėvelių , kad padėtų tai padaryt).

Ir jeigu pavyks pasigaminkite VERBĄ – šis sekmadienis jau – VERBŲ SEKMADIENIS.

TAIGI IMKIMĖS DARBO!


KAIP PASIGAMINTI VERBĄ? NEBŪTINAI TOKIĄ, GALIMA PASIGAMINTI IR KITOKIĄ, KOKIŲ TIK PRIEMONIŲ TURĖSITE NAMUOSE.

VERBŲ PUOKŠTĘ GALITE IR NUPIEŠTI. 

ČIA MES TOKIAS DARYDAVOME DARŽELYJE – TUR BŪT PRISIMENATE?

Mums prisireiks keletą spalvų krepinio (gofruoto, traukto) popieriaus, žirklių, lipnios juostelės, pagaliuko-iešmuko, siūlo.

Sukarpome net neišlankstydami popieriaus ruloniuką gan plačiomis juostelėmis (maždaug 7 cm) . Skersai gabalėlius sukarpome siaurom juostelėm ir apvyniojame pagaliuką. Štai ir viskas!

ŠTAI IR DŽIAUGIAMĖS SAVO PASIGAMINTA VERBA. NEBŪTINAI GAMINTI TOKIĄ, GALIMA PASIGAMINTI IR KITOKIĄ, KOKIŲ TIK PRIEMONIŲ TURĖSITE NAMUOSE. GALIMA VERBĄ IR NUPIEŠTI 🙂 .

Gražaus ir spalvingo verbų sekmadienio- kad niekas nesuspėtų išplakti Jūsų su verba 🙂

ATSIŲSKITE NUOTRAUKĄ kaip pavyko pasigaminti verbą. Nuotraukas galite siųsti mums auklėtojoms į Messenger, vėliau padarysime parodėlę, pasidžiaugsime savo darbeliais.

O čia tikroji verba iš kadagio:

Senu papročiu anksti atsikėlusieji plakdavo verba miegalius, sakydami: „Verba plakė, linksmai sakė, nedėlioj – Velykos”. Arba: „Ne aš plaku, verba plaka, ar žadi margutį?”

Kadangi šis laiškas skirtas visai savaitei tai ir užduotėlių jums bus daugiau – mes jau DIDELI!

Jeigu vieną dieną paskyrėte pasisėti žolytę, tai kitą dieną darykite, pieškite verbą (visko nedirbkite per vieną dieną- pavargsite).

Prieš pietų miegą arba vakare galite paskaityti pasakėles , jas taip pat prisegėm. Žinau, kad turite ir savų mėgstamų knygelių ir pasakėlių tad skaitykite.

Pasakėlė- Kaip sraigė vėl pradėjo džiaugtis

Pasakėlė – Peliukas ir Pieštukas

Po pietų arba kai visi jums svarbūs darbeliai bus atlikti ( su mylimais žaisliukais pažaidę, juos padėję į vietą, kokį filmuką pažiūrėję, susitvarkę) galima imtis ir kitų darbų. NEPAMIRŠKIME LAVINTI RANKELĘ.

SIUNČIU KELIAS UŽDUOTĖLES, JEIGU NEBUS KUR ASTISPAUSDINTI, GALIMA UŽDĖJUS LAPĄ ANT EKRANO NUSIKOPIJUOTI, ARBA GALIMA IR ŽIŪRINT Į EKRANĄ PERSIPIEŠTI.

Surandame ir perskaitome

Mažos raideles-nesuklysk

Linksmoji varlyte

Linksmieji zuikuciai

Katinėlio sapnas

NE priešmokyklinukams prisegame lengvesnių užduotėlių :).

KUO GERIAUSI LINKĖJIMAI NUO MŪSŲ. KITĄ SAVAITĘ RAŠYSIME VĖL JUMS LAIŠKĄ, NES MES JŪSŲ LABAI LABAI PASIILGOME. TAIP PAT MŪSŲ FACEBOOK GRUPĖJE LAUKIU NUOTRAUKŲ IR PASISAKYMŲ KAIP SEKASI JUMS.

Tau ir visai tavo šeimai gražaus VERBŲ SEKMADIENIO .

AUKLĖTOJOS IRENA , DAIVA IR NYKŠTUKAS.