Vaikų maitinimas

Lopšelyje – darželyje vaikai maitinami kas 3,5 valandas tris kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčių laikas – 8.10-8.40 val.*
Pietų laikas – 11.20-12.10 val.*
Vakarienės laikas – 15.20-16.05 val.*

Tikslus pusryčių, pietų ir vakarienės laikas priklauso nuo grupės vaikų amžiaus.

Tėvai (globėjai), raštu pateikę prašymą švietimo įstaigos direktoriui gali:
•  pasirinkti maitinimų skaičių ne trumpiau kaip mėnesiui ir mokėti mokestį pagal tai, kiek valandų per dieną vaikas praleidžia įstaigoje, su sąlyga, kad vaikas bus maitinamas kas 3,5 valandas;
•  atsisakyti maitinimo paslaugų, jeigu vaikas švietimo įstaigoje praleidžia ne ilgiau kaip 4 val. per dieną.

Vaikai maitinami pagal trijų savaičių perspektyvinį valgiaraštį, kurio tikslas – užtikrinti sveikatai palankią vaikų mitybą, kad būtų patenkinti vaikų maisto medžiagų fiziologiniai poreikiai, ugdomi sveikos mitybos įgūdžiai. Meniu galite matyti čia:

Lopšelis-darželis „Rugelis“ dalyvauja ,,Pienas vaikams“ ir „Europos vaisių vartojimo skatinimo mokyklose paramos programoje“ programose. Vaikų mitybai kiekvieną dieną papildomai skiriama pieno produktų ir šviežių vaisių.

PANEVĖŽIO LOPŠELIO-DARŽELIO „RUGELIS“ MOKINIŲ, UGDOMŲ PAGAL PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMĄ, NEMOKAMO MAITINIMO TVARKOS APRAŠAS

ATLYGINIMO UŽ VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, IŠLAIKYMĄ SAVIVALDYBĖS IKIMOKYKLINIO UGDYMO MOKYKLOSE NUSTATYMO TVARKOS APRAŠAS

ATLYGINIMO UŽ VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, IŠLAIKYMĄ SAVIVALDYBĖS IKIMOKYKLINIO UGDYMO MOKYKLOSE NUSTATYMO TVARKOS APRAŠO, PATVIRTINTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2014 M. SPALIO 23 D. SPRENDIMU NR. 1-312, PAKEITIMAS (2019 m. rugpjūčio 22 d. Nr. 1-293)

VAIKŲ MAITINIMO ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS (2021-02-06 D. REDAKCIJA)