Laisvos darbo vietos

1. Panevėžio lopšelis-darželis „Rugelis“ ieško naujų komandos narių – pedagogų!

Mums reikia kūrybingų, energingų, puoselėjančių Valdorfo pedagogikos idėjas ir gebančių dirbti komandoje ikimokyklinio ugdymo pedagogų.

Pareigybė: ikimokyklinio ugdymo pedagogas;

Darbo krūvis: 2,5 etato; 1 etatas – 36 val./sav., 0,5 etato – 18 val./sav.;

Sutartis: neterminuota;

Darbo užmokestis: apie 1216–1708 Eur (neatskaičius mokesčių) priklausomai nuo pedagogo darbo stažo ir kvalifikacinės kategorijos.

Mums reikia, kad Jūs:

• turėtumėte aukštąjį ikimokyklinio ugdymo išsilavinimą;
  • turėtumėte raštvedybos bei informacinių technologijų pagrindus.

Mums patiktų, jeigu Jūs:

• turėtumėte patirties dirbant su vaikais;
  • jaustumėte susidomėjimą Valdorfo pedagogika;

Norintys tapti mūsų bendruomenės dalimi:

• iki 2021 m. rugpjūčio 2 d. prašymą dalyvauti atrankoje, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išsilavinimą patvirtinantį dokumentą, gyvenimo aprašymą, pedagogo kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą, rekomendacijas siųskite el. paštu darzelis.rugelis@gmail.com (galite pristatyti dokumentus į įstaigą).

Pasiteirauti galite: Panevėžio lopšelyje-darželyje „Rugelis“ Parko g. 49, Panevėžys; tel. +370 45441592, el. paštu darzelis.rugelis@gmail.com;

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui, kuris vyks 2021 m. rugpjūčio 9 d.

2. Panevėžio lopšelis-darželis „Rugelis“ ieško specialiojo pedagogo!

Mums reikia kūrybingo, rūpestingo, dėmesingo, specialųjį ugdymo procesą organizuojančio, pagalbą teikiančio ugdytiniams turintiems specialiuosius poreikius, komunikuoti su tėvais gebančio žmogaus.

Pareigybė: specialusis pedagogas;

Darbo krūvis: 0,25 etato;

Sutartis: neterminuota;

Darbo užmokestis: apie 300 Eur (neatskaičius mokesčių) priklausomai nuo pedagogo darbo stažo ir kvalifikacinės kategorijos.

Mums reikia, kad Jūs:

• turėtumėte aukštąjį specialiojo pedagogo išsilavinimą;
  • turėtumėte raštvedybos bei informacinių technologijų pagrindus.

Mums patiktų, jeigu Jūs:

• turėtumėte patirties dirbant su vaikais;
  • jaustumėte susidomėjimą Valdorfo pedagogika;

Norintys tapti mūsų bendruomenės dalimi:

• iki 2021 m. rugpjūčio 2 d. prašymą dalyvauti atrankoje, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išsilavinimą patvirtinantį dokumentą, gyvenimo aprašymą, specialiojo pedagogo kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą, rekomendacijas siųskite el. paštu darzelis.rugelis@gmail.com (galite pristatyti dokumentus į įstaigą).