LAISVOS VIETOS

Po dviejų grupių rekonstrukcijos lopšelyje-darželyje „Rugelis“ ypatinga aplinka Panevėžio miesto mažiesiems piliečiams

Pavasarį besibaigianti dviejų grupių rekonstrukcija išplečia galimybes vaikams, norintiems ugdytis lopšelyje-darželyje „Rugelis“ puoselėjančiame Valdorfo pedagogikos metodiką. Baigiamos įrengti dvi naujos, modernios, išskirtinio išplanavimo grupės, kuriose ugdysis 2-7 metukų vaikai. Grupės bus formuojamos iš mišraus amžiaus vaikų. Tokiose grupėse vaikai ugdosi globodami jaunesnį, besilygiuodami į vyresnį, kaip vienoje didelėje šeimoje.

Naujų grupių atidarymas leis performuoti kitas lopšelyje-darželyje „Rugelis“ dirbančias grupes ir pasiūlyti daugiau vietų 1, 2  ir 3 metukų vaikams. Vietoje įprastai formuojamų dviejų lopšelio grupių, ateinantiems mokslo metams formuosime 3–4 lopšelio grupes. Mūsų mažiausieji lopšelio-darželio ugdytiniai ūgtelėję ir perėję iš lopšelio į darželio grupes ateityje turės galimybę pasidžiaugti moderniomis grupėmis.

Kiekvienas mažylis čia su pagarba sutinkamas, su meile auginamas ir laisvas išlydimas. Todėl laukiame visų norinčių tapti lopšelio-darželio „Rugelis“ bendruomenės dalimi.

Šiuo metu priimami nuo 1 iki 6 metų vaikai!

Prašymus kviečiame teikti: https://darzeliai.panevezys.lt/

Jeigu turite klausimų, direktorė visada laukia Jūsų skambučio tel. 8 45 441592.