Meniu Uždaryti

Dalyvavome Festivalyje „Dainų ir spalvų karuselė“

Pilna dainelė spindulių, pilna dainelė oro, saulės, dainelėj – toks gražus pasaulis.

Vasario 27 d. lopšelio-darželio „Rugelis“ dainorėliai: Kamilė, Luknė, Lėja, Vesta, Kajus, Ainė, Austėja ir Vilija, dalyvavo Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazijos organizuotame festivalyje „Dainų ir spalvų karuselė“.

Dainelių mokė mokytojos Rima, Rasa ir Gitana. Dainelės „Tėviškėlė“ melodijos garsus palydėjo Panevėžio muzikos mokyklos kanklių ansamblis „Ašarėlė“ (vadovė R. Mureikienė). Šaunios merginos Rugilė, Gaja-Marija, Urtė ir Elsė su dideliu džiaugsmu akomponuoja lopšelio-darželio „Rugelis“ dainorėliams daugelyje renginių. Džiugu ir tai, kad beveik visos kanklininkės yra lankiusios mūsų įstaigą. Smagu kai draugystė tęsiasi.

Festivalio metu išgirdome daug gražių, linksmų dainelių, pasigrožėjome vaikų pieštais piešiniais. Į darželį dainorėliai grįžo gavę diplomus, maišą saldainių, pilni įspūdžių ir labai laimingi, nors ir truputį pavargę.

„Ten kur baigiasi žodžiai, prasideda muzika“. /Heinrich Heine/