Darbas nuo gegužės 18 d.

Nuo š. m. gegužės 18 d. 7.30 val. lopšelis-darželis „Rugelis“ atveria duris.

Prašome tėvelių atsakingai įvertinti savo šeimos situaciją. Jums padės šie klausimai:

1. Ar Jūsų vaikas neserga sunkiomis lėtinėmis ligomis?

2. Ar vaikas negyvena kartu su asmenimis, priskirtinais rizikos grupėms (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis)?

3. Ar Jūsų vaikui nepasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), ar jis neturi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas, bėrimai ir pan.)?

4. Ar abu tėvai dirba ir yra būtinybė atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje?

5. Ar įvertintos visos kitos vaiko priežiūros galimybės namuose?

Jeigu vesti vaiką į darželį yra būtina, tokiu atveju:

1. Informuokite grupės auklėtoją mažiausiai prieš vieną dieną (jeigu to dar nepadarėte).

3. Kadangi grupėje nėra šilta, o vaikai daug laiko praleis lauke, pasirūpinkite tinkama apranga.

4. Įsidėmėkite, kad atlydėdami vaikus privalote dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones.

5. Lydėti vaiką galite tik iki rūbinėlės.

6. Informuojame, kad vedant vaiką į darželį nuo gegužės 18 d. jokių pažymų nereikia.

Darželio darbas vyks:

1. Nuotolinis ugdymas vyks iki gegužės 29 d.

2. Darželis dirbs nuo 7.30 iki 18.18 val.

3. Grupės bus sujungtos, grupėse gali dirbti pedagogai iš kitų grupių. Laiptinėse esančios įstaigos

4. Ugdomoji veikla grupėse vyks atsižvelgiant į rekomendacijas, kurios nurodo, kaip reikia dirbti karantino metu.

5. Logopedo užsiėmimai vyks individualiai. Tėvams pageidaujant bus sudarytos galimybės logopedo ir spec. pedagogo užsiėmimus įstaigoje lankyti vaikams, kurie pasirinks tęsti nuotolinį ugdymą.

6. Maitinimą organizuos darželis, jis bus vykdomas grupėse.

Administracija