Meniu Uždaryti

Laisvų vietų dar turime!

Lopšelinukus auginantiems panevėžiečiams tėvams – džiugi žinia.

Pastaraisiais metais stebima tendencija, kad panevėžiečiai į lopšelius-darželius pageidauja leisti vis mažesnius vaikus, tad mieste didėja lopšelinių grupių poreikis.

„Džiugu, kad mieste gerėja ugdymo įstaigų infrastruktūra bei paslaugų kokybė. Ne išimtis ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos, kuriose vaikų skaičius pastaraisiais metais auga. Atsižvelgiame į tėvų lūkesčius ir ieškome sprendimų, kaip pertvarkyti grupes, kad įstaigose atsirastų daugiau grupių, skirtų 1, 2 ir 3 metų amžiaus vaikams. Planuojame, kad atnaujintame lopšelyje-darželyje „Rugelis“ vietoje įprastai formuojamų 2 lopšelio grupių, ateinantiems mokslo metams bus sudarytos 3 arba 4 grupės. Taip pat po rekonstrukcijos darbų plėsis ir regos centras „Linelis“. Šiuo metu vietų ikimokyklinėse ugdymo įstaigose pakanka, stengiamės, kad taip būtų ir ateityje“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Inovatyvia ugdymo aplinka išsiskirs ir dvi naujos, išskirtinio planavimo lopšelio-darželio „Rugelis“, puoselėjančio Valdorfo pedagogikos metodiką, grupės. Jose ugdysis 2-7 metų vaikai. Grupės bus formuojamos iš įvairaus amžiaus vaikų, kuriose vaikai ugdosi globodami jaunesnįjį, besilygiuodami į vyresnįjį, kaip vienoje didelėje šeimoje. Lopšelio-darželio ugdytiniams ūgtelėjus ir perėjus iš lopšelio į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes bus galimybė ugdytis moderniose grupėse. Jose ypatingas dėmesys skirtas grupių erdvių išdėstymui. Modernizuojant šią ugdymo įstaigą, išardytos buvusios pertvaros, grupėse erdvės tapo vientisos, daugiafunkcės, padalytos į miego, žaidimų, virtuvėlės, ugdymosi, ramybės zonas. Įrengtos įvairiaspalvės užuolaidos, atskiriant miego zoną nuo žaidimų ir ugdymosi zonos. Erdvės paskirstytos taip, kad vienoje patalpoje vyktų įvairios vaikų veiklos ir būtų galima jų kaita, vyktų judėjimas ratu.

Jei tėveliai planuoja leisti savo vaikučius į ikimokyklinio ugdymo įstaigą, kviečiame juos jau dabar teikti prašymus. Informaciją apie laisvas vietas ir prašymus pateikti galite čia.

Skaitykite plačiau JP.lt:

Lopšelinukus auginantiems panevėžiečiams tėvams – džiugi žinia