Meniu Uždaryti

Lopšelis-darželis „Rugelis“ šventė 45-ąjį gimtadienį

Nuskambėjo nuaidėjo išskirtinė šventė. Lopšelis-darželis šventė 45-ąjį gimtadienį. Šia proga visa bendruomenė ir svečiai susirinko į įspūdingą šventę. Ir maži ir dideli, ir jauni ir seni sugūžėjo į Panevėžio muzikinį teatrą. Visiems atvykusiems buvo įteiktos „Bendrystės sagos“, kurias padedant „Jurgitėlės amatų“ savininkei Jurgitai, gamino lopšelio-darželio bendruomenės nariai. Į šventę buvo pakviesti ir tie žmonės, kurie padėjo pamatą, kurie kūrė ir augino „Rugelį“ nuo pat pradžių. Taip pat lopšelio-darželio bendruomenę sveikino ir padėkos raštus įteikė Panevėžio miesto savivaldybės, švietimo skyriaus, seimo nario D. Labanavičiaus, ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovų asociacijos atstovai.

Visus susirinkusius džiugino lopšelio-darželio vaikučiai. Šventinę programą pradėjo patys mažiausi „Rugelio“ vaikai, kurie į sceną lipo su tėveliais ir grupių mokytojomis, kaip tikri pagaliukų virtuozai sugrojo nuotaikingą melodiją. Dainavo lopšelį-darželį lankančių vaikų ansambliukai ir solistė Austėja. Šoko šokių būrelį pas mokytoją Jurgą lankantys vaikai. Rateliuose sukosi grupių pavadinimus atspindinčiais akcentais pasipuošę vaikai. Priešmokyklinukai susirinkusiems padovanojo lietuvių liaudies šokį „Malūnėlis“. Žiūrovus nustebino ir lopšelio-darželio darbuotojų ansamblis, kuris akomponuojant gitaristui M. Cechanavičiui atliko G. Paškevičiaus dainą „Tu vėjo paklausk“. Scenoje pasirodė ir susirinkusius linksmino vaikai, kurie užaugo lopšelyje darželyje, o šiuo metu jau garsina miestą. Šoko sesės Rugilė ir Jorūnė Šukytės, kurios šiuo metu treniruojasi sportinių šokių klube „SoDance“. Kovos menų galimybes demonstravo Vytė Zamarytė, kuri šiuo metu sportuoja Kovos menų ir sveikatingumo klube „Baltasis voras“. Kanklių stygas virpino kanklininkių ansamblis „Ašarėlės“, kuriame groja Elzė, Erta, Urtė Dambrauskaitės, Rugilė Jakštaitė, Kamilė Garbauskaitė, Fausta Mikėnaitė, Aleksandra Radinkovaitė. Solo partiją atliko smuikininkas Adas Putauskas.

Na ir žinoma, kaip gi be šventės akcento – skanaus torto, už kurį esame dėkingi UAB „Povydė“. Torto užteko visiems šventės dalyviams!

Tegu gražios emocijos išlieka dar ilgai.

Už nuotraukas esame dėkingi fotografui Romui Bagonui.