Meniu Uždaryti

Mes Jūsų pasiilgome! Susitikime Rugsėjo 1-ąją.

Visų vaikučių ir jų tėvelių su gera nuotaika ir gausiais vasaros įspūdžiais lauksime

nuo 7.15 val. iki 9.00 val.

lopšelio-darželio kieme!

Susipažinsime su naujokais, pasisveikinsime su senbuviais, pasidžiaugsime vieni kitais ir palydėsime į grupes.