Sudie, darželi…

Priešmokyklinukų išleistuvių šventė, tai visų metų ugdymo(si) rezultatas ir  atsisveikinimo su darželiu šventė. Ji linksma, nes vaikai užaugo ir išeis į mokyklą, bet kartu ir liūdna – būsimiems pirmokams reikės palikti grupę, draugus ir auklėtojas. Tad  birželio 19 d. paskutinį kartą pabūti kartu į  išpuoštą salę rinkosi vaikai, tėveliai, darželio darbuotojai. Vaikai šoko, dainavo, grojo muzikos instrumentais, o  atsisveikinimo pasaką vaikams dovanojo auklėtojos Irena, Rasa ir Gitana. Buvo atiduoti ,,Nykštuko“ surinkti ir į dėžutes sudėti vaikų darbeliai, o nuo išleistuvių didžiosios žvakės kiekvienas degė savo išleistuvių žvakelę.  Darželį paliekančius vaikučius sveikino ir jiems geros kloties linkėjo direktorė. Ji įteikė priešmokyklinio ugdymo(si) programos baigimo diplomėlius. Svajonės ir patys slapčiausi norai pakilo aukštai į dangų dainuojant kartu su tėveliais dainą ,,Žalias mano noras“.

Juk stebuklą galima įžvelgti paprastuose dalykuose ,,Tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėti“.