Meniu Uždaryti

Už laisvę ir taiką!

Kovo 11-ojo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Didi, džiugi, ypatinga diena, kuri moko mylėti savo tėvynę, didžiuotis laisve, būti drąsiems, stipriems ir puošti Lietuvą gerais darbais. O kas gali būti gražiau už vienybę, draugystę, tradicijas. Šie dalykai mūsų darželiui labai svarbūs, todėl organizavome tradicinį bėgimo-maratoną „Už laisvę ir taiką“ į kurį pakvietėme kaimyninių darželių priešmokyklinukus. Džiaugiamės sulaukę „Drugelių“ ir „Boružiukų“ grupių iš lopšelio darželio „Riešutėlis“, „Drugelių“ grupės vaikų iš lopšelio-darželio „Papartis“, „Paukštelių“ grupės vaikų iš lopšelio-darželio „Taika“ ir „Drugelių“, „Mėnulio“, „Kiškučių“ grupių vaikų iš lopšelio-darželio „Žvaigždutė“. Žinoma, aktyviausiai dalyvavo mūsų lopšelio darželio „Varpelių“, „Rugiagėlių“, „Bitučių“, „Saulučių“, „Aguonų“, „Saulėgrąžų“, „Giliukų“, „Levandų“ grupių vaikai. O patys mažiausieji „Lašelių“ ir „Ramunėlių“ grupių vaikai buvo užtikrinta palaikymo komanda.
Iškilmingai prasidėjo šventinis rytas, himno giedojimu ir vėliavos pakėlimu. Po sveikinimo žodžio visi dalyviai buvo pakviesti rikiuotis prie starto linijos, ir maratono bėgimas, kuriame dalyvavo net 145 vaikai, prasidėjo. Šaunūs bėgikai ir bėgikės su šypsenomis įveikė maršrutą. Visi bėgikai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir tautiškomis trispalvėmis, draugystės juostelėmis. O po ištvermės ir jėgų reikalaujančio maratono bėgimo visus kvietėme vaišintis gardžiausia koše ir kvapniausia arbata.