Meniu Uždaryti

Vasario 16-oji Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Pažymint Vasario 16-ąją Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, lopšelio-darželio ,,Rugelis“ bendruomenė sveikino Lietuvą eilėmis, dainomis ir šokiu. Šventinis rytmetys prasidėjo kanklininkių ansamblio ,,Ašarėlė“ koncertu (vad. Rima Mureikienė). Koncertą pradėjo jauniausia kanklininkė Gina. Po jos pasirodė kanklininkės, kurios muzikuoja antrus ar trečius metus, o koncertą pabaigė vyriausios ansamblio dalyvės. Jų rankomis virpinamų kanklių stygų muzika palietė kiekvieno rytmetyje dalyvavusio bendruomenės nario širdį. Ypač džiugu, kad visos kanklininkės buvo mūsų darželio auklėtinės. Jos mielai sugrįžo į „Rugelį“  bei sutiko mažiesiems draugams padovanoti koncertą. Po to mūsų įstaigos mažiausieji lopšelio grupės auklėtiniai vadovaujami auklėtojų Raimondos ir Rasos visus susirinkusius mokė lopšinių, liūliavimų. Renginio vedančiosios auklėtojos Daiva ir Irena kvietė prisiminti mūsų senolių išmintį. Gyvenimiškos patirties semtis iš patarlių, priežodžių ir mįslių. Gimtadienio proga vaikai Lietuvai skyrė eilėraščius.

Nuostabų Lietuvos kraštą jos miškus, ežerus, upes apdainavo dainoje ,,Tėviškėlė“, kurią atliko jungtinis visų grupių vaikų ansamblis. Na, o priešmokyklinukai visus džiugino šokiu. Jie linksmai sušoko lietuvių liaudies šokius ,,Žilvytis“, ,,Suktinis“ ir visus išmokė nuotaikingą skaičiuotę ,,Drum drum drumbacėlė“. Rytmetį skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai baigėme bendra daina ,,Broliukai ir sesutės“.

Šiandien džiaugiamės, kad Lietuvos gimtadienį galime švęsti linksmai ir visi kartu.

Irena Bikulčienė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Renginio akimirkos: