Meniu Uždaryti

Visuomenės sveikatos specialistės informacija

Mieli darželio bendruomenės nariai,
Lietuvoje siaučia GRIPAS, naujasis COVID-19 virusas.

Paskelbus karantiną įvesti apribojimai, kurių privalome laikytis visi be išimties mūsų pačių labui. Darželinukai privalo likti namuose. Mokymo įstaigos uždarytos. Tėveliai, nevedžiokite savo vaikų ten, kur yra daug žmonių. pakontroliuokite savo vyresniuosius ar jie yra namuose, Tai nereiškia, kad vaikai gali eiti pasportuoti (pvz.;pažaisti tenisą su draugais). – atostogos, bet tos “atostogos” ne tam, kad būriais su klasiokais vaikščiotų po miestą. Nepalikite savo mažųjų saugoti seneliams nepamirškite, kad jie yra labiausia pažeidžiama grupė.

Senjorai – pabūkite namuose. Į turgų spėsite nueiti tada, kai baigsis karantinas. Jei tikrai labia reikia maisto, paprašykite vaikų, kaimynų. Jūs esate pačioje rizikingiausioje grupėje.Jei reikia vaistų, nebūtina eiti pas šeimos gydytoją, galite tiesiog paskambinti telefonu ir paprašyti, kad jis išrašytų el.receptą.
Susilaikykite nuo vaikčiojimo į polikliniką, kai tai yra tikrai nebūtina

Mes turime būti vieningi – venkime viešų vietų, kuriose galime susipažinti su naujuoju “virusu”.

Plaukite rankas, bet svarbiausia, pabūkite namuose, vieni ar su šeima. Tik nuo mūsų visų priklauso kaip ir kur naujasis virusas plis.
Nekeliaukite ten, kur keliauti nepatariama. Kelionę juk galima atidėti.

Pastarosiomis dienomis stebime, kas vyksta pasaulyje ir mūsų viduje. Nepaisant to, kaip mes elgiamės, visi nerimaujame ir tai suprantama.Pasidžiaukime vieni kitais, skaitykime knygas žaiskime, bendraukime ,mankštinkimės namuose. Pratimų aprašymai ir iliustracijos, nemokamai: https://kineziterapija24.lt/12-svarbiausiu-pratimu-namuose

𝐍𝐚𝐮𝐝𝐨𝐝𝐚𝐦𝐢 𝐧𝐞𝐦𝐨𝐤𝐚𝐦𝐚̨ 𝐦𝐨𝐛𝐢𝐥𝐢𝐚̨𝐣𝐚̨ 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐞̇𝐥𝐞̨ “𝐑𝐀𝐌𝐔”– , kai nerimas per stiprus.Ten rasi atsipalaiduoti padėsiančius pratimus.

Įšlaikykime ramybę ir sveiką protą šiuo metu panikuojančioje visuomenėje

BŪKIME ATSAKINGI VISI. SAUGOKIME SAVE IR KITUS.
Pagarbiai,

Stiprios sveikatos linkėdama, visuomenės sveikatos specialistė L.Puškorienė