Meniu Uždaryti

Čia aš užaugau

Šventėme Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienas. Artėjo Žemės diena. Vaikai šioms šventėms išmoko daug dainelių, šokių, eilėraštukų. Norėjome kartu su visais lopšelio-darželio „Rugelis“ vaikų tėveliais ir kitais bendruomenės nariais pasidžiaugti tuo ko vaikai  išmoko. Todėl kovo 19 dienos vakarą visų grupių tėveliai ir vaikai buvo pakviesti į Panevėžio muzikos mokyklos aktų salę pasidžiaugti lopšelio-darželio ir muzikos mokyklos kanklininkių ansamblio „Ašarėlė“ bendru projektu „Čia aš užaugau“.

Džiugu, kad į renginį susirinko pilnutėlė salė. Renginys prasidėjo visų darželio grupių vaikų skambiomis dainomis. Juos scenoje pakeitė priešmokyklinių grupių vaikai, kurie šoko, dainavo ir suvaidino Gedimino pilies atsiradimo padavimą. Pasirodė lopšelio-darželio solistai Rugilė, Zlata, Gina ir Aronas. Juos papildė darželio grupių vaikų Kamilės ir Arono deklamuojami eilėraščiai. Atėjo metas pasirodyti ir užaugusiems įstaigoms vaikams, tai „Ašarėlės“ kanklininkėms Rugilei, Urtei, Elzei ir Ertai. Jų kankliavimas nepaliko abejingo nei vieno žiūrovo. Dainą keitė šokis, šokį keitė daina ir artėjo renginio pabaiga. Renginį vedusios priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena ir Daiva pakvietė visus kartu su vaikais padainuoti K. Vasiliausko (muzika ir žodžiai) dainą „Brangiausios spalvos“.