Kaziuko mugė

Kovo 1-ą dieną lopšelyje-darželyje „Rugelis“ šurmuliavo Kaziuko mugė. Linksmi ir nešini savo pagamintais darbeliais bei su tėvelių pagalba iškeptais skanumynais į salę rinkosi vaikai. Kai mugei buvo pasiruošta, į salę, pasipuošę tautiniais rūbais, atėjo priešmokyklinių grupių vaikai. Kaziuko mugė prasidėjo linksmu priešmokyklinukų lietuvių liaudies šokiu „Suktinis“. Kadangi į mugę susirenka patys darbščiausi meistrai, tai juos priešmokyklinių grupių mergaitės pasveikino lietuvių liaudies šokiu „Audėjėlė“. Į šokių ratelį buvo pakviesti visi dalyvaujantys mugėje. Smagiai sukosi rateliai, skambėjo dainos.

Pasilinksminę mugės dalyviai įsiliejo į šurmulį: kas pirko, kas pardavinėjo, kas žvalgėsi… Bet visiems netrūko geros nuotaikos ir skambaus klegesio.