Meniu Uždaryti

Logopedinės pratybos linksmai

Logopedinės pratybos taip pat gali būti smagios. Lavindami garsų tarimą, smulkiąją motoriką 3, 5 ir 6 grupių vaikai spėjo sudalyvauti ir dvejose parodose.

Logopedines pratybas lankantys vaikai kartu su logopede Kristina kūrė Užgavėnių kaukes parodai. Užgavėnių tradicija skirta tradicinei kalendorinei žiemos išvarymo ir pavasario kvietimo šventei paminėti. LUKAS, VYDOTAS, MARTYNAS, MARKAS dalyvavo Panevėžio bendruomenių rūmų organizuotoje piešinių konkurse-parodoje, skirtoje žiemos šventei paminėti “UŽGAVĖNIŲ KAUKĖ”.

LUKAS, VYDOTAS, GABRIELIUS, logopedės Kristinos paskatinti, atsirinkę tautinės vėliavos spalvų konstruktoriaus detales, statė pilis. Vaikai prisiminė tautinės vėliavos spalvas, atliko skaičiavimus, kiek ir kokios spalvos detalių panaudojo statiniui. Vaikai dalyvavo RESPUBLIKINĖS KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODOJE „MES IŠKELSIM TRISPALVĘ AUKŠTAI…” skirtai Vasario 16-ąjąi – Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai, Kovo 11-ąjai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.