Meniu Uždaryti

Lopšelyje-darželyje „Rugelis“ – džiugios permainos

   

Panevėžio miesto savivaldybė baigia dar vieną švietimo įstaigos rekonstrukciją – atnaujintas, modernizuotas lopšelis-darželis „Rugelis“.

„Kiekvienas ikimokyklinės įstaigos atnaujinimas – tai dar daugiau vietų mažiesiems panevėžiečiams saugiai ugdytis kūrybiškoje aplinkoje. Mūsų tikslas – suteikti galimybę jaunoms šeimoms naudotis atnaujintų ir modernizuotų įstaigų paslaugomis. Atlikus visus suplanuotus darbus lopšelyje-darželyje „Rugelis“ atsiras dvi naujos grupės su papildomomis 35 vietomis“, – sako Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Vaikai grupės patalpose praleidžia daugiausiai laiko: čia jie drauge žaidžia, valgo, miega, todėl atliekant remonto darbus lopšelyje-darželyje „Rugelis“ ypatingas dėmesys skirtas erdvių išdėstymui. Išardytos buvusios pertvaros, grupėse erdvės tapo vientisos, daugiafunkcės, padalytos į miego, žaidimų, virtuvėlės, ugdymosi, ramybės zonas. Įrengtos įvairiaspalvės užuolaidos, atskiriant miego zoną nuo žaidimų ir ugdymosi zonos. Erdvės paskirstytos taip, kad vienoje patalpoje vyktų įvairios vaikų veiklos ir būtų galima jų kaita, vyktų judėjimas ratu. Mažiesiems panevėžiečiams sudarytos sąlygos toje pačioje erdvėje atlikti net kelis skirtingus darbus vienu metu, netrukdant grupės draugams. Vienos iš dviejų papildomų grupių patalpos įrengtos vietoje nefunkcionalaus žaidimų kambario, kitos – logopedo, sekretoriaus ir buhalterio kabinetų, atsirado naujas logopedo kabinetas, ūkio patalpa. Šiuo metu įstaigai perkami baldai, ugdymo priemonės ir įranga.

Lopšelio-darželio „Rugelis“ modernizavimo projektui buvo skirta beveik 235,5 tūkst. Eur, iš kurių per 217 tūkst. Eur sudarė ES ir valstybės lėšos.