Meniu Uždaryti

Mes mažieji olimpiečiai

2016 m. gegužės 12 d. lopšelio-darželio „Rugelis“ priešmokyklinės grupės vaikai, grupės pedagogai ir tėvai lankėsi Visagino lopšelyje-darželyje „Kulverstukas“. Šis darželis kartu su „Jevgenijaus Šuklino olimpiniu sporto klubu“ organizavo vaikų olimpiadą „Mes mažieji olimpiečiai 2016“.

Lopšelio-darželio „Rugelis“ vaikai su pedagogais ir tėvais noriai ruošėsi renginiui. Kūrė ir gamino lopšelio-darželio emblemą, repetavo prisistatymą, tobulino sportinių rungčių įgūdžius, tėvelių pagalba įsigijo sportinius marškinėlius.

Nuvykus į „Kulverstuką“ buvome nuoširdžiai ir svetingai sutikti. Taip pat į olimpiadą atvyko vaikų komandos iš kitų Visagino lopšelių-darželių, Ignalinos darželio-mokyklos „Šaltinėlis“, Zarasų darželio-mokyklos „Lakštingala“. Olimpiadoje dalyvavo ir olimpinis vicečempionas kanojininkas Jevgenijus Šuklinas. Jam buvo patikėta įnešti mažųjų olimpiados vėliavą ir uždegti olimpinę ugnį. Po atidarymo visos komandos išradingai ir linksmai prisistatė.

Varžybos prasidėjo linksmąja mankšta. Vėliau vaikai rungtyniavo bėgimo, šuoliukų iš vietos į tolį, smėlio maišelio metimo, kamuolio metimo į krepšį rungtyse. Lopšelio-darželio „Rugelis“ vaikai stengėsi būti greiti, toli nušokti, mesti kuo toliau ir kuo taikliau. Po varžybų laukė maloniausia olimpiados dalis – apdovanojimai. Visi vaikai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir suvenyriniais šokoladiniais medaliais.