Meniu Uždaryti

Projektas „Čia aš užaugau“

Kai rudeninė saulutė šildo vis mažiau, lopšelio-darželio „Rugelis“ ir Panevėžio muzikos mokyklos auklėtiniai, mokytojai, tėveliai susirinko pasidžiaugti širdį virpinančių, sielas šildančių, akis ir ausis džiuginančių melodijų ir dainelių.
Renginyje dalyvavo didžiulis būrys lopšelyje-darželyje besiugdančių vaikučių ir jau senokai lopšelio-darželio grupes palikusių muzikos mokyklos mokinių, taip pat scenoje pasirodė ir lopšelio-darželio mokytojos. Gausiai susirinkę žiūrovai, audringomis ovacijomis pasitiko ir išlydėjo vakaro atlikėjus, o vaikų krykštavimas, begalinis džiaugsmas, ypatingai skambančios melodijos dar ilgai liks atmintyje.
Ačiū abiejų įstaigų bendruomenėms, už kartu sukurtą stebuklą.
Daugiu paskaityti galite portalo „Jūsų Panevėžys“ straipsnyje.