Meniu Uždaryti

Vaikų gynimo diena – birželio 1-oji!

Lopšelyje-darželyje„Rugelis“ birželio 1-oji, Tarptautinė vaikų gynimo diena visai bendruomenei įsimins ilgam. Nuo pat ryto skambėjo vaikiškos dainelės, darželis pasipuošęs balionais laukė sugrįžtančių vaikučių. Ak, kaip smagu matyti žibančias vaikų akis, šypsenas ir nesuvaldomą norą lėkti pas draugus, auklėtoją. Šios gražios dienos proga, iš mezgėjų klubo „Pasiklydusi tarp mezginių“sulaukėme dovanų. Gavome pilną krepšį, su didele meile ir rūpesčiu, numegztų žaisliukų. Ypatingai kruopščiai padaryti žaisliukai džiugins vaikus grupėse. Ši diena vaikams liks atmintyje dar ir todėl, kad pagaliau atidarėme savo gražuolę žaidimų aikštelę, kurią spėjo išbandyti visi norintys. Smagi diena, daug emocijų ir begalybė džiaugsmo.

Mus rodė per TV3 žinias.