Padėka Mokytojams

Kovo 16-ąją visi ilgai prisiminsime kaip didelių iššūkių pradžią, kai visiškai pasikeitė mūsų visų gyvenimas, įpročiai ir kasdieniniai darbai.

Visi: ir mokytojai, ir vaikai, ir tėvai – mokėsi įveikti ir prisijaukinti skaitmeninį pasaulį, „išeiti“ iš tradicinės klasės, iš įprastos komforto zonos. Kadangi šiuolaikiniai vaikai labiau išprusę, drąsesni, smalsūs ir kūrybingi, teko kūrybiškai ir drąsiai ieškoti naujų mokymo metodų, nebijoti eksperimentuoti. Lopšelių-darželių pedagogams nuotolinis mokymas buvo puiki proga tobulėti: išbandyta ne viena virtuali mokymo(si) aplinka, išmokta dirbti su daugeliu programėlių, kad pamokėlės ar užsiėmimai būtų patrauklūs, įdomūs, motyvuojantys.

Norėdami padėkoti savo Mokytojams, miesto mokyklų mokiniai patys nufilmavo siužetus, o lopšelių-darželių vaikus įamžino mokytojas Mindaugas Yčas. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas, Švietimo, mokslo ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Dainius Šipelis, mama Miglė ir tėtis Gytis.

Sukurtas filmukas – nuoširdi vaikų padėka Mokytojams.

Jį galite pažiūrėti paspaudę šią nuorodą