Meniu Uždaryti

Darbas po karantino

Lopšelio-darželio „Rugelis“ darbas nuo 2020-06-17

Pasibaigus karantinui Lietuvoje, grįžtama prie senosios mokesčio mokėjimo tvarkos, kai įstaigos reikmių mokestį moka visi vaikai, nepriklausomai lanko jie įstaigą ar ne. Birželio likusioms dienoms skaičiuojamas 0,54 Eur. mokestis kiekvienai darbo dienai, už liepos ir rugpjūčio mėnesį mokama 11.50 Eur. (Primename, kad šios lėšos skirtos ugdymo aplinkai išlaikyti (prekėms ir priemonėms higienos normų reikalavimams vykdyti, baldams, aprangai, patalynei,spaudiniams, kanceliarinėms prekėms, ugdymo priemonėms įsigyti, ilgalaikio turto einamajam remontui, ryšių, interneto paslaugoms, interneto svetainės priežiūrai, būtinosioms paslaugoms ir patikroms“).

Darželyje ir toliau bus vertinama visų priimamų į įstaigą vaikų sveikatos būklė. Vaikai, kuriems pasireiškia karščiavimas, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) ar kitų požymių (vėmimo, viduriavimo) dalyvauti ugdymo veikloje nebus priimami.

Prašome asmenis, atlydinčius vaikus ir darbuotojus, vykdančius vaikų priėmimą į įstaigą, dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Saugokime vieni kitus!

Darželio administracija