Meniu Uždaryti

Visuomenės sveikatos specialistės informacija

Gerbiami Tėveliai/globėjai,

Prasidėjo naujieji mokslo metai paskelbtos ekstremalios padėties dėl Covid-19 laikotarpiu…

Tai mums visiems- didelis iššūkis, kurį privalome priimti,  nesant paruoštam išankstiniam scenarijui, ir nežinant, ką gali atnešti nauja rytojaus diena…Vaikučiai sugrįžo į grupes, visas darželio darbuotojų kolektyvas į įprastinį darbų ritmą. Kiekvienas iš mūsų privalome būti maksimaliai atsakingas už savo ir kito žmogaus sveikatą . Gera sveikatos būklė vaikystėje gali užtikrinti tolesnį sveiką žmogaus vystymąsi, todėl vaikų sveikatai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad taikant tinkamas prevencijos priemones, vaikų sergamumą galima sumažinti.

Kreipiuosi į kiekvieną vaikučio tėvelį , mamytę, globėją:

Saugokime savo vaikų ir darbuotojų sveikatą – vaikus į darželį išleiskime tik visiškai sveikus, neturinčius temperatūros, jokių peršalimo ligų simptomų ir kitų sveikatos sutrikimo požymių…

Primenu, kad visų vaikų sveikatos pažymų galiojimas pratęstas iki 2020-12-31 dienos. Jeigu Jūsų vaikas yra naujokas arba pakito jo sveikatos būklė, tokiu atveju privaloma kreiptis į šeimos gydytoją dėl naujos pažymos išrašymo arba papildymo. (Pažymos dabar pildomos tik elektroniniu būdu. Tėvai (globėjai) prisijungę prie www.esveikata.lt portalo Mokinio sveikatos pažymėjimą gali atspausdinti arba sukurti jo peržiūros kodą..)

Jeigu Jums kilo, ar kiltų klausimų susijusių su Jūsų vaiko sveikata, su manimi galite susisiekti telefonu 8 671 42538

 

Stiprios sveikatos linkėdama visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Lolita Puškorienė.