Dėl sąlygų griežtinimo darželio patalpose.

Mieli tėveliai,

reaguodami į esamą situaciją, esame priversti griežtinti patekimo į vidaus patalpas tvarką!

Nuo 2020-11-04 DRAUDŽIAMA tėveliams (globėjams) ir kitiems pašaliniams asmenims eiti į darželio patalpas.

Atvedę arba norėdami pasiimti vaiką, skambinkite TIK tai auklėtojai, kurios telefono numeris, tuo momentu, nurodytas ant durų.

Direktorė

Kilus neaiškumams skambinkite 8 45 441592

Priešmokyklinukų tėvelių ir visos bendruomenės dėmesiui!

Atsižvelgiant į Operacijų vadovo 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimą Nr. V-2543 informuojama, kad visi, vyresni nei 6 metų asmenys, ugdymo paslaugų teikimo vietoje privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Mieli priešmokyklinukų tėveliai, prašome pasirūpinti savo vaikų saugumu ir į darželį juos atvesti su nosį ir burną dengiančiomis kaukėmis.