Meniu Uždaryti

Žemės dienos uždarymo šventė

Balandžio 21 dieną lopšelyje-darželyje „Rugelis“ vyko Žemės dienos uždarymo šventė. Į ją atvyko Seimo nario Povilo Urbšio padėjėja Lina Kiršaitė, Panevėžio savivaldybės mero pavaduotojas Petras Luomanas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė, klebonas Algirdas Dauknys, UAB „Panevėžio bičiulis“generalinis direktorius Nerijus Gvazdauskas, vaikų tėveliai ir kiti bendruomenės nariai.

Šventinėje programoje priešmokyklinės grupės vaikai deklamavo eiles apie Žemę, kartu su 3 grupės dainorėliais dainavo kaip linksmai žemėje gyvena varlytės, kiškiai ir ežiai, skaisčiai šviečia saulutė, smagiai čiurlena pavasario upeliai. Lopšelio-darželio pedagogai dainomis atskleidė, kad Lietuva – dainų šalis, turtinga savo praeitimi ir turinti nuostabų gamtos grožį.

Šventės metu sveikinimo žodį tarė lopšelio-darželio direktorė Jūratė Lekštienė. Taip pat linkėjimus Žemei, jos gyventojams ir įstaigos bendruomenei išsakė Seimo nario P. Urbšio vardu jo padėjėja, savivaldybės atstovai, klebonas, UAB „Panevėžio bičiulis“ vadovas, tėvų atstovai. Visi kalbėjusieji pasidžiaugė gražia švente, linkėjo visiems saugoti ir branginti Žemę. Šventę užbaigė visų dalyvių ir svečių sudainuota daina „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“. Po šventės svečiai ir tėveliai linkėjimus Žemei rašė ir piešė piešinyje, kuriame savo mintis apie Žemę jau buvo išreiškę vaikai. Visus susirinkusius džiugino šventėje dalyvavusių Panevėžio muzikos mokyklos kanklininkių ansamblio „Ašarėlė“ atliekamos melodijos.

Renginį išraiškingai ir jautriai širdžiai vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Radavičienė. Po šventės visi dalyviai vaišinosi žemės gėrybėmis.